منوی اصلی

سرمایه‌گذاری 1 میلیارد دلاری فیات-کرایسلر روی جیپ

علیرغم خبرهای ضدونقیض چند وقت اخیر، فیات-کرایسلر تأیید کرد که در حال کار روی پیکاپ تراک جیپ، واگونیر جدید و گرند واگونیر است.

Jeep Gladiator
Jeep Gladiator

این شرکت اعلام کرده که سرمایه‌گذاری 1 میلیارد دلاری را برای تجهیز و مدرن سازی تأسیسات مونتاژ Warren میشیگان برای تولید جیپ واگونیر و گرند واگونیر و همچنین تجهیز مجموعه مونتاژ اوهایو تولدو برای ساخت پیکاپ انجام می‌دهد.

jeep-gladiator-2007-02
به عنوان بخشی از این سرمایه‌گذاری، فیات-کرایسلر 2000 شغل جدید در آمریکا ایجاد خواهد کرد و تا سال 2020 سه مدل را معرفی خواهد نمود.

jeep-wrangler-pickup-2_1600x0w
سرجیو مارکیونه مدیرعامل شرکت گفته است:

تغییر خط‌مشی صنعت خودرو این مرحله از دگرگونی ما را تکمیل می‌کند و ما باید به تمایل مشتری‌ها به شاسی بلندها و تراک ها پاسخ دهیم و به تقویت تأسیسات تولید این نوع خودروها در آمریکا ادامه می‌دهیم.
این تغییرات ظرفیت تولید ما در این سگمنت های کلیدی را گسترش خواهند داد و ما را قادر خواهند ساخت تا به تقاضای رو به رشد در آمریکا پاسخ دهیم اما مورد مهم‌تر این است که صادرات خودروهای میدسایز و بزرگ‌تر خود را بازارهای جهانی را نیز باید افزایش دهیم.


اگرچه که این شرکت هنوز مشخصات مربوط به پیکاپ جدید جیپ را تأیید نکرده اما ما می‌دانیم که این خودرو بر پایه‌ی نسل آینده‌ی رانگلر ساخته خواهد شد و از اواخر سال 2018 وارد مدار تولید خواهد شد؛ اما جیپ واگونیر و گرند واگونیر از پلتفرم نسل بعدی گرند چروکی استفاده خواهند کرد و به جنگ رقبایی از رنجروور خواهند رفت.
از پدال" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر