منوی اصلی

مدل های دکوراسیون داخلی جدید در مجله منزل!

مجله منزل: سال میلادی نو شده و احتمالا شما مخاطبای خوش سلیقه چیدانه می خواهید از اتفاقات دست اول در مورد دکوراسیون و مدهای جدید امسال قبل از بقیه با خبر شوید. همچنین شاید دوست داشته باشید با چند خانه ایرانی که بسیار زیبا دکور شده اند آشنا شوید و بدانید صاحب خانه های خوش ذوق شان وسایل خانه را از کجا تهیه کردند. چند تا از مطالب جذابی را  که در مجله منزل شماره ۱۰۱(دی ماه) برای شما مهیا کرده ایم را در ادامه به صورت خلاصه برایتان معرفی می کنم. با خانواده چیدانه و مجله منزل همراه شوید.

خانه ای به رنگ سال ۲۰۱۷ در جنت آباد تهران

زوج جوانی که خانه ۶۲ متری شان را با هزینه ۳۵ میلیون تمام به محل رویایی برای شروع زندگی مشترکشان تبدیل کردند. 

همه چیز در مورد مد های دکوراسیون برای سال جدید و وسایل مد امسال

برخی افراد با تغییر سال جدید دکوراسیون خانه خود را تعویض می کنند، بعضی چند وسیله به رنگ سال به خانه شان اضافه می کنند و بعضی نیز رویکرد های سال را در ذهن خود دارند تا اگر خواستند تغییری ایجاد کنند نیم نگاهی هم به مد روز داشته باشند.در مجله منزل دی ماه یک پرونده حسابی از سیر تا پیاز مد های متنوع سال جدید داریم که به کار همه می آید.

گل کریسمس

به نظر من همه باید یکی از این گل های کریسمس یا همان بنت قنسول خودمان در منزلشان داشته باشند اگر می خواهید دلایلمان را بدانید می توانید در قسمت منزل سبز مجله منزل دی ماه پیدا کنید.              

    طراحی خانه استیجاری با کمترین هزینه در شهر زیبا    

در این مطلب به سراغ زوج جوانی رفته ایم که به همراه فرزند خود در یک خانه ۸۳ متری در شهرزیبا زندگی می کنند و سعی بر این داشته اند  تا فضای خانه را به بهترین نحو و به شکلی کاربردی و مقرون به صرفه چیدمان و طراحی کنند .

خانه یادگارها در نیاوران  
 

در دوره‌ای نه چندان دور، ساختمان‌های مهم این شهر را آجر‌هایی می‌پوشاندند که نمای همگون و خوشایندی به کوچه‌هایش می‌بخشیدند در این مطلب به سراغ با خانه ایی با دیوار های آجرپوش و گرم و صمیمی رفته ایم . صاحبان این خانه، زوجی پرانرژی هستند که بسیار اهل سفر و گشت‌و گذارند. بسیاری از وسایل این خانه را با دقت و سلیقه‌، در سفرهایی که به شهرهای مختلف ایران و جهان داشته‌اند، تهیه کرده‌اند.

شماره جدید مجله منزل را با جلد زیر می توانید به صورت حضوری از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه کنید.

مجله منزل :شماره ۱۰1 دی ماه ۱۳۹۵

مجله منزل :شماره ۱۰۱ دی ماه ۱۳۹۵

قیمت: 
۷,۰۰۰ تومان۳,۰۰۰ تومان

برای خرید نسخه جدید ماهنامه منزل روی یکی از لینک های مورد نظر زیر کلیک نمایید:
◉ خرید اشتراک مجله منزل (نسخه چاپی)
◉ خرید نسخه الکترونیکی از اپلیکیشن طاقچه 
◉ خرید نسخه الکترونیکی از اپلیکیشن فیدیبو

- همچنین شما می توانید شماره جدید ماهنامه منزل را از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه نمایید.
این روزها از کنار کیوسک های روزنامه فروشی بی تفاوت گذر نکنید!

از چیدانه" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر