منوی اصلی

اجرای سناریوی قتل های اراک با کمک برادر/ پلیس به دنبال عامل کشتار 5 شهروند

فرمانده انتظامی استان مرکزی جزئیات قتل 5 نفر توسط متهم فراری را تشریح کرد.

برنامه ریزی سناریوی قتل های اراک با کمک برادربه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار كیومرث عزیزی گفت: صبح امروز گزارشی از وقوع تیراندازی به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام و بلافاصله تیم های انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی مشخص شد دو فرد مسلح وارد دو منزل مسكونی در شهر اراک شده و اقدام به تیراندازی به سمت ساکنان آنها کرده اند. در این حادثه پنج نفر از ساکنان جان خود را از دست داده و چهار نفر دیگر مجروح شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: بلافاصله در تحقیقات اولیه، هویت قاتلان شناسایی و در برنامه ریزی عملیاتی پلیس خودروی آنها در یکی از محله ها کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی گفت: بعد از مدت زمان کوتاهی یکی از قاتلان دستگیر و برنامه ریزی پلیس برای دستگیری فرد دیگر نیز ادامه دارد.

سردار عزیزی در خصوص علت قتل بیان داشت که فرد قاتل مجرمی سابقه دار بوده كه اخیرا از زندان آزاد شده  و به كمك برادرش برنامه ریزی قتل ها را انجام داده است.

وی خاطر نشان کرد: انگیزه قتل به قصد انتقام جویی و اختلافات قبلی قاتلان با ساکنان منازل مذكور بوده که نتیجه اقدامات بعدی پلیس به شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.
انتهای پیام/ 

Read more news today
از میزان" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر