منوی اصلی

بیمارستان قرچک تا اردیبهشت 96 به بهره‌برداری می‌رسد

معاون وزیر و رئیس سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی از پیشرفت فیزیکی ۷۳ درصدی بیمارستان ۹۴ تختخوابی قرچک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قرچک، محمدجعفر علیزاده در جریان بازدید از پروژه بیمارستان 94 تختخوابی قرچک که با حضور مصطفی زینت‌بخش معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار و پیمانکار پروژه صورت گرفت، ضمن بیان جزئیات ادامه روند ساخت بیمارستان، با ابراز خرسندی از پیشرفت پروژه اظهار داشت: بخش مکانیکال بیمارستان تا 90 درصد پیشرفت داشته و عملیات برق‌رسانی نیز تا 50 درصد انجام شده است.

وی با اشاره به اتمام عملیات لوله‌کشی، کاشی‌کاری و نمای بیرونی بیمارستان بیان کرد: پیشرفت کار ساختمان بیمارستان به خوبی صورت گرفته و امیدواریم از سرعت احداث پروژه کاسته شود، که اگر به همین صورت پیش رود، بیمارستان در اردیبهشت 96 افتتاح می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: با توجه به جمعیت بالای شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران، مکانی برای فرود بالگردهای امدادی در محوطه این بیمارستان برای مواقع اورژانس درنظر گرفته شده، این پایگاه که مختص فرود بالگردهای امدادی است به عنوان پایلوت در جنوب شرق استان تهران راه‌اندازی و تجهیز می‌شود.

علیزاده با اشاره به پیشرفت فیزیکی 73 درصدی این بیمارستان خاطرنشان کرد: بیمارستان 94 تختخوابی قرچک با هدف تسهیل و بهبود خدمات درمانی مردم شهرستان قرچک و به عنوان یکی از اقدامات مهّم دولت یازدهم در این منطقه محسوب می‌شود.

از تسنیم" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر