منوی اصلی

نتیجه جالب نظرسنجی آس در مورد رونالدو

اکثریت هواداران رونالدو رفتار اخیر رونالدو و تهدید او به جدایی را درک نمی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، خبر جنجالی روزنامه‌ A Bola درباره جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید هم چنان موضوع اصلی رسانه‌های اسپانیا و جهان است.

به نوشته روزنامه‌ پرتغالی این بازیکن به خاطر متهم شدن به فرار مالیاتی 14.7 میلیون یورویی ناراحت است و می‌خواهد ‌اسپانیا را ترک کند. هنوز مهاجم پرتغالی این موضوع را به صورت رسمی اعلام نکرده است. او حتی در مصاحبه دیروز پس از دیدار پرتغال و مکزیک در جام کنفدراسیون‌ها به این موضوع اشاره نکرد.

سایت آس پس از انتشار خبر روزنامه‌ A Bola یک نظرسنجی گذاشت و از هواداران رئال مادرید پرسید که آیا عصبانیت رونالدو قابل درک است؟ 81 درصد (7512 رای) دلیل او را درک نمی‌کنند و تنها  19 درصد به مهاجم پرتغالی حق می‌دهند.

دیروز پاکو گونسالس در برنامه  Tiempo de Juegosمصاحبه تلفنی رونالدو و زین الدین زیدان را فاش کرد. رونالدو در مکالمه با زیدان تایید کرد که می‌خواهد از ‌اسپانیا برود چون مطبوعات سعی می‌کنند او را مجرم نشان دهند و هنوز از هیچ باشگاهی هیچ پیشنهاد رسمی نداشته است.

از طرفی مارتین لیبرمن، روزنامه‌نگار آرژانتینی و دوست صمیمی رونالدو دیروز به دفاع از این بازیکن پرداخت و نوشت:« رونالدو اتهام فرار مالیاتی را ناعادلانه می‌داند. او منتظر واکنش رییس باشگاه است اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.»

از ورزش سه" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر