منوی اصلی

مولر: تماشای بازی از روی نیمکت تجربه ای تلخ و نا امید کننده بود

با اینکه مهاجم بایرن مونیخ در این فصل شرایط مطلوبی در این تیم ندارد، اما این بازیکن ملی پوش به همه اطمینان داد که برای موفقیت باشگاه از همه توانش بهره بگیرد.

به گزارش وب سایت نود، توماس مولر اقرار کرد که از شرایط فعلی در بایرن مونیخ رضایت ندارد، اما بسیار تأکید که موفقیت تیم برای او در اولویت قرار دارد. مولر نیم فصل بسیار سخت و کم فروغی را پشت سر گذاشت؛ به طوری که در 13 مسابقه ای که برای تیمش بازی کرد، تنها یک گل به ثمر رساند.

مهاجم 27 ساله بایرن مونیخ در دیدار برابر لایپزیگ که پیش از تعطیلات زمستانی بوندسلیگا برگزار شد، 90 دقیقه روی نیمکت نشست و تنها نظاره گر تلاش همبازیانش بود. به گزارش Sport Bild، توماس مولر درباره شرایط بازی با لایپزیگ گفت:

بازی آخر برابر لایپزیگ، از جنبه شخصی برای من اصلاً خوب نبود زیرا اصلاً بازی نکردم. در این بازی فضاهای بیشتری نسبت به مسابقات قبلی در اختیار بازیکنان ما بود و اگر در زمین بودم، می توانستم از چنین فضاهایی استفاده کنم.

توماس مولر تماشای بازی از روی نیمکت ذخیره ها را تجربه ای بسیار تلخ و نا امید کننده توصیف کرد و اینگونه اظهار نظر کرد:

مسلماً از روی نیمکت ذخیره ها بازی را با لذت و لبخند رضایت تماشا نمی کردم. گاهی شرایطی پیش خواهد آمد که بازیکنانی حتی در بازی های بسیار مهم، مجبورند از روی نیمکت بازی را دنبال کنند. اما ما باید به این مسئله از جنبه تیمی نگاه کنیم. روحیه تیمی عامل بسیار مهمی است و ما هم باید موفقیت تیم را بالاتر و مهم تر از اهداف شخصی خود بدانیم. خود من همانند سایر بازیکنان این مسئله را رعایت می کنم.

Read more sports news
از نود" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر