منوی اصلی

اتهامی بزرگ و عجیب به سرمربی ” استقلالی ” ؛ او با بازیکنان ” قرمزها ” تماس می گرفت !

قاسم حسن‌زاده مدعی شد نکونام با بازیکنان تیم‌های پیکان و تراکتورسازی تماس می‌گرفت و از آنها می‌خواست ضعیف بازی کنند

دیروز قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در گفتگو با برنامه لیگ یک، روی آنتن زنده، اتهامی بزرگ و عجیب علیه جواد نکونام سرمربی تیمش مطرح کرد. او در این تماس تلفنی مدعی شد نکونام با بازیکنان تیم‌های پیکان و تراکتورسازی تماس می‌گرفت و از آنها می‌خواست ضعیف بازی کنند تا مربیان این دو تیم اخراج شوند و نکونام جایگزین یکی از آنها شود! حسن‌زاده البته بعد از این اتهامات، با استعفای نکونام مخالفت کرده و از او خواسته به تمرینات خونه‌به‌خونه برگردد!

با چنین اتهامی، حالا سوالات مهمی پیش می‌آید. اینکه آیا نکونام شخصا اقدام به تماس با بازیکنان پیکان و تراکتورسازی کرده است؟ آیا نتایج ضعیف این دو تیم در هفته‌های اخیر ربطی به این ماجراها دارد؟ و سوال آخر از آقای حسن‌زاده! اگر ادعای شما درباره نکونام و اقداماتش صحت دارد چه اصراری به همکاری با چنین فردی دارید؟

البته به نظر می‌رسد حسن‌زاده این بار هم به دنبال تکرار سیاست‌های خود در سال‌های گذشته است. او پیش از این هم در اواسط فصل با مربیان خود چالش ایجاد می‌کرد تا با آنها قطع همکاری کند. او بعد از اختلاف با میثاقیان و مرزبان هم درباره آنها گفته بود:

«به آنها در شالی‌کوبی‌مان نیاز داریم.»

بعد از این مصاحبه جواد نکونام پاسخ اتهامات حسن‌زاده را داد و تلویحا او را جیره‌خوار نامید! نکونام گفت:

من هیچ پیشنهادی ندارم، وگرنه چرا نرفتم؟! یک بار حسن‌زاده شخصا به خانه من آمد و من هم صراحتا به او گفتم که پیشنهادی ندارم تا جایی بروم. من هیچ پیشنهادی از تراکتورسازی، پیکان، استقلال یا هر تیم دیگری نداشتم و ندارم. تنها اینها را می‌گویم تا ذهن‌ها روشن شود. امیدوارم مربیانی که در آنجا موفق بودند برگردند و دوباره موفق باشند. جواد نکونام نمی‌تواند با این باشگاه همکاری کند، چون نمی‌خواهم با جیره‌خواران روبه‌رو شوم.

Read more sports news
از پارس فوتبال" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر