منوی اصلی

چالش بزرگ استقلال/ حسینی یا رحمتی؟ مسئله این است!

پس از اختلاف سیدمهدی رحمتی با کادر فنی استقلال در پایان نیم فصل اول و نیمکت نشینی او در بازی با سپاهان، باید دید چه کسی مقابل نفت درون دروازه استقلال می‌ایستد.

به گزارش وب سایت نود، تیم استقلال روز پنجشنبه هفته جاری و در چارچوب هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر در نخستین بازی خود باید در ورزشگاه تختی بار دیگر رویاروی نفت تهران قرار بگیرد.

علیرضا منصوریان در دیدار پایانی نیم فصل و بعد از اختلافاتی که با مهدی رحمتی داشت، به سیدحسین حسینی جوانی بازی داد که با ارائه عملکرد قابل قبول امیدهای آبی پوشان را برای ظهور گلر جوان و آینده دار دیگری در این تیم پررنگ کرد. حسینی در دیدار مقابل سپاهان آنقدر خوب ظاهر شد تا منصوریان در پایان آن دیدار و در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا با این عملکرد حسینی، رحمتی همچنان نیمکت نشین می ماند یا خیر، بگوید هر که آماده تر باشد جایش در ترکیب ثابت است؛ موضوعی که تهدیدی بزرگ برای کاپیتان آبی ها به شمار می رفت.

این موضوع اگرچه برای رحمتی شبیه زنگ خطر بود و او تاکید کرد مشکلی با نیمکت نشینی ندارد و به قراردادش با استقلال پایبند، اما به طور قطع نمی تواند برای رحمتی که همیشه عادت به شماره یک بودن دارد، چندان خوشایند باشد.

حالا و در فاصله یک روز مانده تا آغاز این مسابقه سئوالی که پیش روی همه قرار دارد این است که آیا علیرضا منصوریان مقابل نفت هم از حسین حسینی دروازه بان جوان خود استفاده خواهد کرد؟

اینکه کدام گلر مقابل نفت در ترکیب ثابت استقلال باشد به تشخیص منصوریان و کادرفنی اش برمی گردد اما با توجه به اتفاقات اخیر به نظر می رسد این گلر جوان استقلال است که به واسطه عملکرد خوبش در دیدار مقابل سپاهان از شانس بیشتری برای قرارگیری در ترکیب ثابت بهره می برد؛ هر چند که مهدی رحمتی هم سعی در اثبات دوباره خود در تمرینات این روزهای استقلال داشته است.

Read more sports news
از نود" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر