منوی اصلی

کایرو: نمی دانم چرا ونتورا هنوز استعفا نداده است

کایرو معتقد است که ونتورا بیشتر شبیه به یک مهمان بر روی نیمکت ایتالیا بود، تا یک سرمربی.

اوربانو کایرو ریاست باشگاه تورینو، انتظار داشته است تا پس از نخستین ناکامی ایتالیا در راه رسیدن به جام جهانی در طی ۵۹ سالا خیر، شاهد استعفای سرمربی این تیم یعنی جامپیرو ونتورا باشد؛ اتفاقی که تا بدین لحظه رخ نداده است.

کایرو به اسکای ایتالیا گفته است:

متاسفانه ایتالیا در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ به شکل بدی راهی جام جهانی شد و خلاصه ما در ریسک این قرار گرفتیم که این بار بدتر از آن هم کار کنیم. از آنجایی که مسئولیت این اتفاق با کسانی است که تا بدین لحظه کنترل این سیستم را در دست داشته اند، حالا وقت این است که به یک بازسازی همه گانه بیاندیشیم. این دوره ای تاریخ ساز است که در عین حال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دست بردن در این سیستم امری حیاتی است.
ونتورا، تورینو را برای به دست گرفتن هدایت تیم ملی ایتالیا ترک کرد ولی کایرو کسی به نام ونتورا را بر روی نیمکت تیم ملی ایتالیا رویت نکرده است.

نمی دانم چرا او هنوز استعفا نداده است زیرا راستش را بخواهید، من (در ایتالیا) ونتورایی را که می شناختم، ندیدم. او بیشتر شبیه به یک مهمان بود تا مربی. شب گذشته باز هم شاهد این بودیم که همه توپ ها در حالی به محوطه جریمه حریف سانتر می شدند که بازیکنان حریف بالای ۶ فوت قد داشتند و شرایط این گونه بود که مدام به سوی دیواری آجری بدوی. ما کاملا خلاف آنچه باید انجام می دادیم، کار کردیم. شاید ونتورا بیش از عرصه ملی، مناسب فعالیت در عرصه باشگاهی باشد.

Read more sports news
از پارس فوتبال" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر