منوی اصلی

یوونتوس 3 - 2 آتالانتا؛ صعود بیانکونری به یک چهارم نهایی

شاگردان آلگری در یک بازی پرگل و جذاب موفق به شکست آتالانتا شدند تا به مرحله یک چهارم جام حذفی راه یابند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های یوونتوس و آتالانتا از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا در ساعت 23:15 به مصاف یکدیگر رفتند.

لحظات حساس بازی

دقیقه 15: تیم میزبان که بازی را هجومی آغاز کرده بود توسط مانژوکیچ تا آستانه گلزنی پیش رفت اما ضربه این بازیکن روی سانتر اساموا به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 22: دیبالا آرژانتینی که روی ضربه سر مانژوکیچ صاحب توپ شده بود با یک ضربه والی تماشایی موفق شد دروازه آتالانتا را باز کند.

دقیقه 34: یوونتوس روی کار تیمی دو مهاجم خود توانست به گل دوم خودش برسد. مانژوکیچ روی پاس تماشایی و دقیق دیبالا پشت مدافعان حریف صاحب توپ شد و با یک ضربه محکم توانست دروازه را باز کند.

دقیقه 42: مانژوزکیچ روی غفلت مدافعان حریف می توانست اختلاف را به سه برساند اما با بی دقتی یک موقعیت مناسب را از دست داد.

دقیقه 72: تیم مهمان که خطر جدی روی دروازه یوونتوس ایجاد نکرده بود با ضربه تماشایی بیرون پا کونکو توانست اختلاف را کاهش دهد.

دقیقه 75: شادی بازیکنان آتالانتا دیری نپایید و یوونتوس به دلیل خطای روی لیخشتاینر صاحب یک ضربه پنالتی شد. پیانیچ این ضرب را به گل تبدیل کرد تا آلگری با خیالی راحت تر بازی را دنبال کند.

دقیقه 81: تیم مهمان بار دیگر در یکی از معدود حملات خود روی غلت لیخشتاینر توانست توسط امانوئل لت به گل دوم خودش برسد.

Read more sports news
از نود" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر