منوی اصلی

دلیل اصلی نرفتن سوارز به مراسم بهترین های سال و تلافی فیفا + عکس

یک رسانه‌ آرژانتینی مدعی شده عدم حضور مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال بارسلونا در مراسم معرفی برترین‌های فیفا صرفاً به دلیل بازی تیمش در جام حذفی اسپانیا نبوده است.

به گزارش ورزش 11، لوییز سوارز با وجود آنکه یکی از نامزدهای قرار گرفتن در تیم منتخب فیفا بود، همچون دیگر هم‌تیمی‌های بارسایی‌اش از رفتن به مراسم فیفا برای معرفی برترین بازیکن جهان در سال 2016 امتناع کرد.
در حالی که باشگاه بارسلونا اعلام کرد دلیل نرفتن بازیکنانش به مراسم فیفا، بازی امشب (چهارشنبه) آنها در جام حذفی اسپانیا برابر اتلتیک بیلبائو بوده است، نشریه «ناسیون» آرژانتین دلیل دیگری برای نرفتن سوارز به زوریخ ذکر کرده است.
این نشریه نوشته که سوارز همچنان از دست فیفا به خاطر محرومیتی که 2 سال پیش بعد از جام جهانی برای او (به دلیل گاز گرفتن کتف جورجو کیه لینی، مدافع ایتالیا) در نظر گرفت، ناراحت است و با نرفتنش به مراسم معرفی بهترین‌های سال 2016 به نوعی انتقام‌گیری کرده است.
با وجود نرفتن به مراسم فیفا، باز هم یک اتفاق جنجالی برای او رخ داد که آن معرفی‌اش توسط فیفا به عنوان یکی از سه مهاجم تیم منتخب سال با عکسی مضحک مربوط به سال 2012 بود که در آن بیش از چهره این بازیکن اروگوئه‌ای دندان‌های معروف او نمایان بود. به نظر می‌رسد که فیفا هم به شیوه خودش توانسته نیامدن سوارز به مراسم این سازمان را تلافی کند.

تیم منتخب فیفا 2016
تیم منتخب فیفا 2016
Read more sports news
از ورزش 11" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر