منوی اصلی

مدیر اجرایی بارسلونا: می خواهیم مسی در بارسلونا از فوتبال خداحافظی کند

مدیر اجرایی بارسلونا، اسکار گرائو اعلام کرد این باشگاه در حال کار کردن بر روی قرارداد جدید لیونل مسی است تا هرچه زودتر قرارداد این اعجوبه آرژانتینی را تمدید کند.

به گزارش وبسایت نود، تنها 18 ماه از قرارداد لیونل مسی با باشگاه بارسلونا باقی مانده است و بنابر گزارش بسیاری از خبرگزاری‌های اسپانیا به نظر می‌رسد این سوپر استار آرژانتینی در پایان فصل در مورد آینده‌اش تصمیم خواهد گرفت با این حال سران بارسا در تلاش هستند تا هر چه زودتر قرارداد این بازیکن را تمدید کنند. با این حال سخنان گرائو در این خصوص تا حدی محتاطانه بود، او در این خصوص اعلام کرد:

در تلاش هستیم تا هرچه زودتر قرارداد لئو را تمدید کنیم. مشتاقانه منتظر هستیم تا با او به توافق برسیم و قطعا راه مناسبی را برای تمدید قرارداد پیدا خواهیم کرد. بنابراین باید به خبرنگاران این پیغام را بدهم که وقتی بهترین بازیکن دنیا را در ترکیب خود دارید، از دست دادن او حماقت بزرگی خواهد بود.

با توجه به مصاحبه بارتومئو پیش از تعطیلات کریسمس به نظر می‌رسد پس از تمدید قرارداد لیونل مسی، این بازیکن بیشترین دستمزد را در بین بازیکنان اروپایی دریافت خواهد کرد. با توجه به اینکه نیمار و سوارز قرارداد خود را با بارسلونا تمدید کرده اند، گرائو اعلام کرد تمدید قرارداد مسی در اولویت بعدی این باشگاه قرار دارد:

در شرایطی مناسب باید در این خصوص تصمیم گیری کنیم. نمی‌توانیم بیش از 70 درصد از بودجه سالیانه باشگاه را به دستمزد بازیکنان اختصاص دهیم بنابراین یکی از گزینه های پیش رو این است که از طریق راه‌های مختلف درآمد باشگاه را افزایش دهیم، این مورد یکی از بزرگترین اهداف بارسا است و بر این باوریم که در سال 2021 می‌توانیم سالانه 1 میلیارد یورو درآمد داشته باشیم. می‌خواهیم بهترین بازیکن دنیا را در باشگاه نگاه داریم اما باید در این خصوص محتاطانه رفتار کنیم. هدف اصلی ما این است که شرایطی ایجاد کنیم که بهترین بازیکن جهان در بارسلونا به فوتبالش ادامه دهد اما باید در کنار او بازیکنان لاماسیا را نیز حمایت کنیم تا در بارسلونا از فوتبال خداحافظی کنند.

از نود" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر