منوی اصلی

بیل : رونالدو رئال مادرید را ترک نمی کند

شایعات حاکی از آن است که رونالدو قصد جدایی از رئال و اسپانیا را دارد و از اینکه باشگاه در پرونده فرار مالیاتی از او حمایت نکرده ناراحت است.

گرت بیل، ستاره رئال مادرید معتقد است که دلیلی برای جدایی کریستیانو رونالدو از رئال وجود ندارد.
شایعات حاکی از آن است که رونالدو قصد جدایی از رئال مادرید  و اسپانیا را دارد و از اینکه باشگاه در پرونده فرار مالیاتی از او حمایت نکرده ناراحت است. ستاره ۳۲ ساله پس از صحبت با پرز به نظر در رئال ماندنی شده و صحبتی نیز درباره این شایعات انجام نداده است. بیل که ۴ فصل است کنار رونالدو در مادرید بازی می‌کند، معتقد است که دلیلی برای جدایی رونالدو نمی‌بیند.

او گفت:

” من چیزی در این رابطه نخوانده ام. هیچ دلیلی برای رخ دادن این اتفاق نمی‌بینم. ببینید، روز گذشته متوجه شدم که لوکاکو به منچستریونایتد پیوسته است. واقعا در جریان اخبار نیستم. ما جام هایی بردیم، خوب کار کردیم و نیازی نیست که شرایط را تغییر دهیم.”

بیل در پاسخ به اینکه رونالدو در آینده چه خواهد کرد گفت:

” باید از او سوال کنیم، نمی‌دانم.”

بیل درباره کیلیان امباپه گفت:

” خیلی از امباپه چیزی ندیده ام. زیاد فوتبال تماشا نمی‌کنم ولی می‌دانم که او بازیکن خوبی است و اگر برای فصل بعد به تیم ما اضافه شود، امیدوارم بتواند کمک کند.”

بیل که به تازگی ۲۸ ساله شده، امیدوار است که فصل بعد نقش پررنگی داشته باشد. او گفت:

” مشخصا در طول تعطیلات، تمرینات سنگینی انجام نداده ام و در حال ریکاوری هستم. سال گذشته درد کارم را سخت کرد که بتوانم آماده باشم. سخت تلاش می‌کنم که ریکاوری کنم و خودم را برای پیش فصل آماده کنم. راستش را بخواهید، ۶ هفته پیش برای فینال خودم را آماده می‌کردم و نیمکت نشینی در آن بازی برای من یک پاداش بود زیرا به هیچ وجه تمرین نکرده بودم.
تمرینات سختی انجام دادم، تقریبا ۱۲ ساعت در روز که خودم را آماده فینال کنم و بازی کردن در آن دقایق برایم عالی بود. بالا بردن جام کنار خانواده و دوستان هم استثنایی بود.”

Read more sports news
از پارس فوتبال" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر