منوی اصلی

زیدان: رونالدو ممکن است گاهی اوقات تعویض شود؛ صدرنشینی در حال حاضر معنایی ندارد

زین الدین زیدان از پیروزی حیاتی تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه سن مامس خوشحال بود و در پایان بازی طبق معمول با خبرنگاران گفتگو کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رئال مادرید با کسب 3 امتیاز حساس خارج از خانه، صدرنشینی خود را در پایان هفته 28 تثبیت کرد و با 65 امتیاز، اختلاف خود را با بارسلونا به 5 امتیاز رساند. زیزو در پایان بازی گفت:

در زمین بسیار سختی پیروز شدیم، باید سختی را تحمل می کردیم اما بسیار با شخصیت بازی کردیم. کسب پیروزی در این دیدار فوق العاده مهم بود. 11 بازی در لیگ باقی مانده و تک تک آنها حیاتی خواهند بود، که برخی از آنها مقابل حریفان بسیار سختی است. ما صدرنشین هستیم اما این هیچ معنایی ندارد. بازی را خیلی خوب مدیریت کردیم. نکته مهم این است که می دانستیم کسب پیروزی در این ورزشگاه چقدر سخت خواهد بود اما تلاش زیادی کردیم و به راه خود ادامه دادیم. اتلتیک تیمی است که تا لحظه آخر مبارزه می کند و برای ما مشکل ساز شدند. آنها روی ضربات شروع مجدد بسیار قوی هستند. ویلیامز بازیکن جوانی است که انرژی و کیفیت زیادی دارد، و می تواند برای هر تیمی مشکل ساز شود اما بالاخره موفق به مهار او شدیم.

وقفه بازی های ملی:

برخی از بازیکنان استراحت خواهند کرد. برخی از آنها نیز بازی های قابل توجهی را انجام خواهند داد، اما کاری نمی توانیم انجام دهیم. بازیکنان به همراه تیم های ملی خود به اردو خواهند رفت و نمی توانیم این را تغییر دهیم. من می توانم کمی استراحت کنم، اما آنها چنین شانسی نخواهند داشت. وقتی آنها برگردند طی 25 روز 9 بازی برگزار خواهیم کرد و در آن زمان باید با تمام وجود بازی کنیم. مطمئنم که به همه آنها نیاز خواهیم داشت. با هیچ کدام از مربیان تیم های ملی در مورد اینکه به بازیکنان استراحت دهد صحبت نخواهم کرد.

کریم بازی فوق العاده ای داشت و کاسمیرو هم عملکردی مشابه در خط میانی ارائه کرد. با تعویض ها به دنبال تعادل بیشتری بودم. کریستیانو رونالدو هر از چند گاهی می تواند تعویض شود، مشکلی نیست. او از پیروزی تیم خوشحال بود. بیل هم تا آخرین لحظه به تیم کمک کرد.

تعویض مودریچ:

به دنبال تعادل بودیم و می خواستیم با حضور لوکاس وازکز کمی در دفاع فشرده تر باشیم. این یک گام رو به عقب نبود، و تنها کمی به دنبال تعادل و استحکام بیشتر بودیم.

کیلور ناواس:

این بحث از مدت ها قبل بسته شده است. ما پشت او هستیم، همانطور که از کاسیا و یانیز حمایت می کنیم. همه ما بسیار متحد هستیم و باید همینطور ادامه دهیم. گاهی اوقات ممکن است اشتباهی مرتکب شوید اما امروز چند واکنش فوق العاده داشت و به لطف او سایر هم تیمی هایش، با 3 امتیاز از زمین مسابقه خارج شدیم.

Read more sports news
از نود" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر