منوی اصلی

کاسمیرو: غیبت سوارز یک مزیت برای برزیل خواهد بود

تیم ملی برزیل باید در کشور اروگوئه به مصاف این تیم برود و لوییز سوارز به دلیل محرومیت نمی تواند اروگوئه را در این دیدار همراهی کند.

به گزارش وبسایت نود، مهاجم تیم ملی اروگوئه که در فصل جاری در 41 دیداری که برای بارسلونا به میدان رفته است موفق شده است 31 بار برای این تیم گلزنی کند با این وجود به دلیل محرومیت نمی تواند مقابل برزیل به میدان برود. هرچند که وی در 8 دیدار گذشته تیم ملی اروگوئه تنها 2 بار کارت زرد دریافت کرده است اما دومین کارت زرد وی بد موقع از راه رسید تا وی نبرد حساس مقابل برزیل را از دست بدهد. با این وجود کاسمیرو غیبت سوارز را یک مزیت برای تیم ملی کشورش تلقی کرد:

سوارز بازیکن بزرگی است و نمی توانیم این مسئله را کتمان کنیم که در غیبت او شرایط بهتری خواهیم داشت.

مهاجم باشگاه بارسلونا پس از گاز گرفتن کیلینی، در 4 دیدار ابتدایی مسابقات انتخابی جام جهانی 2014 به دلیل محرومیتی که فیفا برای وی در نظر گرفته بود غایب بود با این حال تیم ملی اروگوئه موفق شد در 3 دیدار از این 4 دیدار به پیروزی برسد. این تیم با حضور سوارز نیز به روند خوب خود ادامه داد و در حال حاضر با 23 امتیاز از 12 بازی در رتبه دوم منطقه آمریکای جنوبی قرار گرفته است. در سوی مقابل برزیل که از زمان سرمربیگری تیته در این تیم نتایج درخشانی کسب کرده است با 27 امتیاز صدر نشین این منطقه است. سرمربی سلسائو اعتقاد دارد در صورتیکه این تیم یک یا دو امتیاز دیگر کسب کند صعود خود به جام جهانی را قطعی خواهد کرد.

Read more sports news
از نود" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر