منوی اصلی

بارسلونا 1 - 1 رئال مادرید؛ باز هم راموس، باز هم دقیقه 90

 از هفته چهاردهم رقابت های لالیگا دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه نوکمپ به مصاف هم رفتند که باز هم سرخیو راموس در دقیقه '90 مانع از شکست تیمش شد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، دو تیم در ورزشگاه نوکمپ با قضاوت آقای کلوس گومز به مصاف هم رفتند و در ابتدای مسابقه نیز دو تیم به احترام قربانیان حادثه سقوط هواپیما در کلمبیا که برای تیم چاپه کوئنسه رخ داد، یک دقیقه سکوت کردند. در پایان این مسابقه رئال مادرید روند شکست ناپذیری خود را به 33 بازی رساند و اختلاف 6 امتیازی با رقیب دیرینه را حفظ کرد.

دقیقه '2: روی پاس در عمق خوب بنزما، وازکز به دفاع بارسا نفوذ کرد اما با برخورد مشکوک ماسکرانو نقش بر زمین شد که داور مسابقه اعتقادی به پنالتی نداشت تا اولین صحنه بحث برانگیز مسابقه خیلی زود به وجود آید.

دقیقه '36: در حالیکه بازی بیشتر در میانه میدان دنبال می شد و موقعیت خطرناکی روی دروازه ها شاهد نبودیم، بعد از مدت ها فرار سریع رونالدو از سمت چپ و شوت پای چپ او در حالیکه زاویه تا حدودی بسته شده بود با واکنش تراشتگن به کرنر رفت.

دقیقه '38: حرکت خوب وازکز از سمت راست، توپ را پشت محوطه بارسا نصیب رونالدو کرد تا ستاره پرتغالی بعد از دریبل دو بازیکن که یکی از آنها با عبور دادن توپ از میان پاهای ماسکرانو بود، ضربه ای آرام به سمت دروازه زد که تراشتگن به راحتی توپ را مهار کرد.

دقیقه '41: این بار روی نفوذ آلبا از سمت چپ و ارسال او به روی دروازه، داخل محوطه رئال مادرید توپ به دست کارواخال برخورد کرد و به کرنر رفت اما این بار هم کلوس گومز اعتقادی به پنالتی نداشت تا صحنه های مشکوک این مسابقه برای هر دو تیم مساوی شود.

دقیقه '44: روی ضدحمله ای سریع و تند و تیز توسط بنزما، مهاجم فرانسوی از گوهشه محوطه توپ را به دهانه دروازه فرستاد اما قبل از رونالدو، پیکه با تکل بلند خود توپ را قطع کرد و با فاصله ای اندک از کنار دروازه به کرنر فرستاد. نیمه اول این مسابقه با تساوی 0-0 به پایان رسید اما در مجموع شاگردان زیدان عملکرد بهتری نسبت به تیم میزبان داشتند.

دقیقه '53 (1-0)(لوئز سوارز): ضربه ایستگاهی به دست آمده برای بارسلونا را نیمار از سمت چپ به روی دروازه فرستاد تا لوئیز سوارز با ضربه سری آزادانه دروازه رئال مادرید را باز کرده و پیش بیفتد.

دقیقه '59: آندرس اینیستا به عنوان اولین تعویض مسابقه به جای راکیتیچ به بازی آمد و بعد از مدت ها بازوبند کاپیتانی را هم به بازو بست.

دقیقه '66: کاسمیرو به جای ایسکو وارد میدان شد تا زیدان هم اولین تعویض خود را انجام دهد.

دقیقه '68: روی پاس اینیستا، نیمار از سمت چپ به محوطه رئال مادرید نفوذ کرد و پس از سر توپی زیبا، در موقعیتی ایده آل برای گلزنی توپ را به بالای دروازه زد تا این فرصت طلایی از دست برود.

دقیقه '77: هر دو تیم یک تعویض دیگر انجام دادند؛ آسنسیو به جای بنزما برای رئال مادرید و آردا توران به جای آندره گومز در تیم بارسلونا به میدان آمدند.

دقیقه '81: باز هم پاس در عمق استادانه اینیستا، این بار مسی را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد اما ستاره آرژانتینی ضربه زمینی خود را از کنار دروازه به بیرون زد تا همچنان در گلزنی مقابل رئال مادرید ناکام باشد.

دقیقه '86: ماریانو به جای کواچیچ به بازی آمد و بلافاصله هم روی ارسال کارواخال از سمت راست، ضربه سر راموس پیش تاخته از بالای دروازه با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه '90 (1-1)(سرخیو راموس): در حالیکه رئال مادرید فشار خود را افزایش داده بود، روی ضربه ایستگاهی ارسالی مودریچ از سمت چپ، کاپیتان مادریدی ها باز هم بالاتر از همه به هوا خواست و با ضربه سری تماشایی تراشتگن را مغلوب کرد.

در نهایت این بازی با تساوی 1-1 دو تیم در ورزشگاه نوکمپ به پایان رسید تا رئال مادرید و زیدان روند شکست ناپذیری خود را به 33 بازی برسانند و اختلاف در صدرجدول نیز حفظ شود.

سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر