منوی اصلی

مالاگا 0 - 2 رئال مادرید؛ سی و سومین قهرمانی اسپانیا با زیدان

تیم رئال مادرید در هفته پایانی رقابت های فصل 2016/17 لالیگا موفق شد از سد مالاگا نیز عبور کرده و برای اولین بار پس از سال 2012، به قهرمانی لالیگا برسد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، با وجود پیروزی 3-2 بارسلونا مقابل ایبار در خانه، رئال مادرید هم با هدایت زیدان موفق شد در زمین مالاگا به پیروزی 2-0 دست یافته و با کسب 93 امتیاز سرنوشت خود را در دست گرفته و قهرمانی 33 لالیگا را برای هواداران خود به ارمغان آورد.

 دقیقه '2 (0-1)(کریستیانو رونالدو): گلزنی در 64 بازی متوالی برای تیم زیدان؛ روی دفع ناقص مدافع مالاگا در میانه های میدان، ایسکو صاحب توپ شد و با پاس در عمق سریع خود، رونالدو را در موقعیت تک به تک قرار داد تا ستاره پرتغالی با دریبل دروازه بان، دروازه را خیلی زود باز کند.

 دقیقه '14: ارسال مارسلو از سمت چپ در تیر دوم به بنزما رسید اما شوت محکم مهاجم فرانسوی از زاویه بسته، به پای مدافع مالاگا برخورد کرد و به کرنر رفت.

 دقیقه '21: ضربه ایستگاهی تماشایی ساندرو رامیرز از سمت راست محوطه رئال مادرید، با واکنش عالی ناواس برگشت داده شد اما دروازه بان کاستاریکایی در این صحنه به تیر عمودی برخورد کرد و لحظاتی احساس ناراحتی کرد.

 دقیقه '34: حرکت بنزما از سمت چپ و پاس او به تیر دوم که نصیب رونالدو شد و او پس از یک سر توپ به موقع با پای چپ به توپ ضربه زد که کامنی این بار با واکنشی خوب توپ را برگشت داد.

 دقیقه '36: شوت محکم کروس از پشت محوطه با دفع ناقص کامنی همراه شد و با وجود اینکه بنزما در موقعیت آفساید قرار داشت، قبل از اینکه او به توپ دوم برسد، توپ را جمع کرد.

نیمه اول این دیدار در حالی با پیروزی 1-0 رئال مادرید پایان یافت که مالاگا در لحظات پایانی فشار می آورد اما به نتیجه ای نرسید و در دیگر دیدار همزمان هم بارسلونا با شکست 1-0 خانگی به رختکن رفت.

 دقیقه '55 (0-2)(کریم بنزما): با این گل، قهرمانی رئال مادرید تاحدودی مسجل شد؛ کرنر ارسالی کروس از سمت راست با ضربه سر راموس و واکنش کامنی همراه شد که توپ در برگشت با برخورد به سینه واران مقابل پای بنزما قرار گرفت تا وی به راحتی دروازه را باز کند.

 دقیقه '66: ایسکو در میان تشویق هواداران تیم سابق خود، با خامس تعویض شد و کاسمیرو هم جای خود را به کواچیچ داد.

 دقیقه '77: در حالیکه بارسلونا در دیدار همزمان شکست 2-0 را با پیروزی 3-2 عوض کرده بود، ضربه سر کاماچو با اختلاف کم از بالای دروازه ناواس به بیرون رفت تا اندک امید های ممانعت از پیروزی رئال مادرید هم از بین برود.

 دقیقه '88: ابتدا حرکت عرضی موراتا از سمت چپ محوطه و شوتی که با واکنش خوب کامنی برگشت داده شد و سپس روی پاس دنیلو به داخل محوطه، با شوت زمینی مودریچ همراه شد که باز هم کامنی با یک واکنش خوب دیگر، توپ را به کرنر فرستاد.

 دقیقه '90: فرصت ایده آل برای گلزنی تیم میزبان، با شوت محکم کاسترو از داخل محوطه و واکنش ناواس همراه شد که توپ به تیر افقی هم برخورد کرد و به زمین برگشت.

به این ترتیب رئال مادرید برای اولین بار پس از فصل 2012، همراه با زیدان قهرمان لالیگا شد و با ثبت رکورد 58 گل در بازی های خارج از خانه فصل 2016/17 رکورد شکست.

سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر