منوی اصلی

رئال مادرید 3 - 0 اتلتیکو مادرید؛ یک قدم تا کاردیف با هت‌تریکی دیگر از اعجوبه پرتغالی

دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با هت‌تریک کریستیانو رونالدو و با نتیجه 3-0 به سود رئال مادرید پایان یافت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رئال مادرید در خانه میزبان دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل رقیب همشهری بود که در شب درخشش مجدد کریستیانو رونالدو، قاطعانه از سد شاگردان سیمئونه عبور کرد و حالا تنها یک قدم تا فینال کاردیف فاصله دارد.

 دقیقه '6: فرصت طلایی اول مسابقه برای رئال مادرید ایجاد شد؛ کارواخال بعد از یک و دو با ایسکو و عبور دادن توپ از بین پاهای گودین، از زاویه ای تنگ به توپ ضربه زد که اوبلاک برگشت داد و در ریباند، بنزما در ادامه عملکرد فاجعه بار خود، از چند قدمی دروازه با ضربه ای بد، تنها یک کرنر برای تیمش به دست آورد.

 دقیقه '10 (1-0)(کریستیانو رونالدو): رئال مادرید به گل اول خیلی زود دست یافت تا کمی فشار کاسته شود؛ ارسال کارواخال را مدافعان اتلتیکو برگشت دادند تا این بار کاسمیرو با ضربه ای چکشی توپ را به روی دروازه بفرستد و رونالدو با یک ضربه سر بالاتر از ساویچ، دروازه اوبلاک را باز کرد.

 دقیقه '15: بازی در اختیار تیم زیدان بود و این بار کرنر ارسالی کروس از سمت چپ، با ضربه سر واران همراه شد که اوبلاک با واکنشی عالی توپ را از گوشه دروازه به کرنر فرستاد.

 دقیقه '17: روی پاس در عمق عالی و کوتاه کوکه، گامیرو پشت دفاع رئال مادرید گریخت و در حالیکه به سرعت قصد دریبل دروازه بان را داشت، ناواس با خروجی عالی توپ را از مقابل پای مهاجم فرانسوی برگشت داد تا جدی ترین موقعیت روخی بلانکو دور شود.

 دقیقه '23: ارسال مارسلو از سمت چپ را اوبلاک با شیرجه ای خوب مشت کرد، پشت محوطه توپ نصیب مودریچ شد و این هافبک کروات اقدام به شوت زنی کرد که توپ با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

 دقیقه '29: ارسال رونالدو از سمت چپ با ضربه برگردان خوب بنزما در داخل محوطه همراه شد که توپ به شکلی خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت.

 دقیقه '45: خبر بد برای تیم زیدان؛ در واپسین لحظات نیمه اول مسابقه، دنی کارواخال با احساس ناراحتی روی زمین افتاد و دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد و احتمالا ناچو در آغاز نیمه دوم جانشین او شود.

 دقیقه '57: سیمئونه دست به دو تعویض همزمان زد و به این ترتیب فرناندو تورس به جای گامیرو و گایتان به جای سائول وارد میدان شدند.

 دقیقه '67: در حالیکه رئال مادرید در نیمه دوم خوب بازی نمی کرد و موقعیتی هم روی دروازه حریف خلق نکرده بود، ایسکو جای خود را به آسنسیو داد؛ در طرف مقابل هم آنخل کوریا جای کاراسکو را گرفت.

 دقیقه '73 (2-0)(کریستیانو رونالدو): اعجوبه پرتغالی گل دوم خود و تیمش به همراه نهمین گل خود در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان را به ثمر رساند؛ توپی که بنزما پشت محوطه به رونالدو پاس داد با دخالت فیلیپه لوئیز توپ از زمین بلند شد و رونالدو با یک ضربه والی تماشایی گل زیبایی به ثمر رساند.

 دقیقه '77: آخرین تعویض رئال مادرید خروج کریم بنزما و ورود لوکاس وازکز به میدان بود؛ به این ترتیب خبری از موراتا و خامس در این دیدار نشد.

 دقیقه '86 (3-0)(کریستیانو رونالدو): هت‌تریک فوق ستاره پرتغالی در دومین دیدار متوالی لیگ قهرمانان؛ ضد حمله ای سریع که توسط رونالدو آغاز شد، با نفوذ لوکاس وازکز به داخل محوطه، پاس به بیرون زمینی او و حرکت بدون توپ فوق العاده از کاسمیرو تکمیل شد تا رونالدو جلوتر از نقطه پنالتی صاحب توپ شده و با یک ضربه زمینی کار اتلتیکو را تمام کند.

سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر