منوی اصلی

رئال مادرید 2 - 0 اسپانیول؛ گرت بیل با گل برگشت!

 دو تیم رئال مادرید و اسپانیول در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و از هفته 23 رقابت های لالیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان زیدان با نتیجه 2-0 به پیروزی دست یافتند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم رئال مادرید که از ساعت 18:45 میزبان اسپانیول بود، موفق شد با گل های موراتا و بیل از سد حریف خود عبور کرده و اختلاف خود در صدر جدول را افزایش دهد.

دقیقه '25: متئو کواچیچ در برخورد هوایی با دیوپ، از ناحیه گونه دچار خونریزی و مصدومیت شد اما به زمین برگشت و به بازی ادامه داد.

دقیقه '29: روی پاس اشتباه پیاتی به لوکاس وازکز، این بازیکن توپ را در سمت راست محوطه به رونالدو رساند و ضربه زمینی این بازیکن در تیر دوم را مدافع اسپانیول از مقابل پای موراتا به کرنر فرستاد تا یک خطر جدی را دور کند.

 دقیقه '33 (1-0)(آلوارو موراتا): بالاخره مهاجم اسپانیایی که بعد از مدت ها در ترکیب اصلی تیم قرار گرفته بود، ارسال ایسکو از سمت راست را با یک ضربه سر دیدنی وارد دروازه دیگو لوپز کرد و رکورد گلزنی در 42 بازی متوالی را به نام تیم زیدان ثبت کرد.

دقیقه '38: باز هم ایسکو در متن حرکت بود و توپ را در عمق برای ناچو مهیا کرد تا ارسال این بازیکن داخل محوطه به موراتا برسد، اما ضربه پای چپ مهاجم اسپانیایی به شکل نه چندان جالب از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه اول این مسابقه که با دریبل و حرکات زیبای کریستیانو رونالدو و ایسکو همراه بود، در نهایت با نتیجه 1-0 به پایان رسید.

دقیقه '61: کاسمیرو به جای متئو کواچیچ به بازی آمد تا اولین تعویض زیدان او باشد؛ همه منتظر گرت بیل هستند.

دقیقه '62: هرنان پرز که در ابتدای نیمه دوم برای اسپانیول به میدان آمده بود، در سمت راست محوطه رئال مادرید صاحب توپ شد اما ضربه این بازیکن را کاسیا با مشت خود به کرنر فرستاد.

دقیقه '70: این مسابقه که با نتیجه شکننده ای برای رئال مادرید در جریان بود و موقعیت های چندانی نداشت، با به میدان آمدن گرت بیل بعد از 3 ماه دوری به جای موراتا، شور تازه ای به خود گرفت.

 دقیقه '83 (2-0)(گرت بیل): ستاره ولزی با گل به ترکیب تیم برگشت؛ پاس در عمق ایسکو روی ضدحمله ای سریع با فرار بیل از سمت چپ همراه شد و ضربه پای چپ دقیقی که با برخورد به تیر عمودی به درون دروازه غلتید.

دقیقه '2+90: در حالیکه رونالدو داخل محوطه جریمه اسپانیول با خطا متوقف شد و آقای ماینکو نقطه پنالتی را نشان داد، اما کمک داور به اشتباه پرچم خود را به نشانه آفساید بلند کرد و تصمیم داور برگشت!

در نهایت رئال مادرید با کسب این پیروزی، موقتاً با یک بازی کمتر از بارسلونا، اختلاف خود با این تیم را در صدر جدول به 4 امتیاز افزایش داد.

سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر