منوی اصلی

رئال مادرید 3 - 1 ناپولی؛ قدرت نمایی مادریدی ها مقابل چشمان مارادونا

دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی 3-1 رئال مادرید مقابل ناپولی به پایان رسید.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان ناپولی بود و با وجود اینکه خیلی زود غافلگیر شد، اما در نهایت با کسب پیروزی 3-1، حاشیه امنیت نسبتاً خوبی برای دیدار برگشت ایجاد کرد.

دقیقه '1: در همان ثانیه "22 رئال مادرید اولین حمله جدی را روی دروازه ناپولی ترتیب داد؛ حرکت رونالدو از سمت چپ و پاس عرضی او به داخل محوطه با ضربه پای چپ بنزما همراه شد که رینا با یک مشت خود توپ را برگشت داد.

 دقیقه '8 (0-1)(لورنزو اینسینیه): شوک به رئال مادرید میزبان روی اشتباه فاحش ناواس؛ پاس در عمق همشیک به اینسینیه در میانه های میدان، با خروج دروازه بان کاستاریکایی از دروازه همراه شد، تا اینسینیه از فاصله ای دور به خوبی این موقعیت را دیده و از همانجا با شوتی دقیق دروازه را باز کند.

 دقیقه '18 (1-1)(کریم بنزما): بالاخره کریم بنزما بعد از چند فرصت سوزی موفق به گلزنی شد؛ ارسال تماشایی کارواخال با بیرون پای راست، با ضربه سر مهاجم فرانسوی وارد دروازه رینا شد. بنزما با 5 گل، بهترین گلزن مادریدی ها در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان است.

دقیقه '28: حرکت تیمی عالی شاگردان زیدان در نهایت با پاس خوب مودریچ به رونالدو، این بازیکن را در محوطه جریمه صاحب موقعیت مناسبی کرد اما شوت پای چپ بد ستاره پرتغالی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه '42: پاس در عمق عالی رونالدو برای بنزما، این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد اما باز هم مهاجم بی دقت فرانسوی توپ را به پای رینا زد و پس از برخورد با تیر عمودی، توپ راهی کرنر شد.

نیمه اول این مسابقه با تساوی 1-1 دو تیم به پایان رسید و این درحالی بود که شاگردان زیدان از موقعیت های خوب خود استفاده نکردند و ناپولی هم روی ضدحملات خیلی خطرناک نشان داد.

 دقیقه '49 (2-1)(تونی کروس): مادریدی ها نیمه دوم را عالی شروع کردند؛ حرکت پا به توپ فوق العاده رونالدو از سمت راست و عبور از کولیبالی، با پاس به بیرونی دقیق تکمیل شد تا کروس با ضربات خاص و تماشایی خود توپ را به گوشه پایین دروازه رینا بفرستد. این اولین گل کروس برای لوس بلانکوس در لیگ قهرمانان بود.

دقیقه '53: کرنر کوتاه بازیکنان رئال مادرید، توپ را در پشت محوطه به مارسلو رساند اما شوت محکم و سنگین مدافع برزیلی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 دقیقه '54 (3-1)(کاسمیرو): یک سوپرگل تماشایی از هافبک برزیلی! یک و دوی خامس و بنزما توسط آلبیول قطع شد اما از بیرون سمت راست محوطه کاسمیرو از راه رسید و با یک شوت والی استثنایی توپ را به زیبایی به کنج دروازه ناپولی فرستاد.

دقیقه '65: پاس بلند کاسمیرو به سمت چپ زمین با فرار بنزما به یک ضدحمله تبدیل شد اما پاس عرضی مهاجم فرانسوی را رونالدو باز هم با ضربه پای چپ نه چندان جالب به بالای دروازه زد.

دقیقه '68: پاس پشت دفاع خوب دیاوارا برای کایخون با پاس به بیرون بازیکن سابق مادریدی ها برای مرتنس همراه شد، اما ضربه خطرناک این بازیکن با اختلاف کم از بالای دروازه ناواس به بیرون رفت.

دقیقه '70: پاس در عمق خوب اینسینیه باز هم مرتنس را در موقعیت خوبی قرار داد اما ناواس با خروج به موقع از دروازه زانویه را تنگ کرد و ضربه مهاجم بلژیکی را به کرنر فرستاد.

دقیقه '71: سرخیو راموس، کاپیتان تیم رئال مادرید که یک کارت زرد هم داشت، به دلیل مصدومیت از ناحیه عضله ران پای راست، جای خود را به په په داد و باید دید آیا این مصدومیت جدی است تا محض احتیاط بوده است.

دقیقه '74: پاس در عمق خوب کروس به داخل محوطه با نفوذ خامس همراه شد اما رینا به خوبی از دروازه بیرون آمد و ضربه نسبتاً آرام هافبک کلمبیایی را در دو ضرب مهار کرد. لحظه ای بعد خامس جای خود را به لوکاس وازکز داد.

دقایق '81 و '83: آلوارو موراتا به جای بنزما به بازی آمد و در طرف مقابل هم میلیک بعد از مدت ها مصدومیت به جای همشیک وارد میدان شد.

در نهایت بازی با همین نتیجه 3-1 به سود شاگردان زیدان به پایان رسید، نتیجه ای که هرچند صعود آنها به مرحله بعد را قطعی نمی کند، اما حاشیه امنیت نسبتاً مناسبی برای بازی برگشت است و یک دیدار تماشایی و پرهیجان دیگر نیز در راه خواهد بود.

سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر