منوی اصلی

ویارئال 2 - 3 رئال مادرید؛ بازگشت رؤیایی در ال مادریگال و حفظ صدر جدول

 از هفته 24 رقابت های لالیگا، تیم رئال مادرید در حالیکه در نیمه دوم با دو گل عقب افتاده بود، در نهایت با نتیجه 3-2 پیروز شد تا همچنان به صدرنشینی خود ادامه دهد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در حالیکه بارسلونا با پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید، موقتاً با دو بازی بیشتر به صدر جدول صعود کرده بود، رئال مادرید موفق شد بازی 2-0 باخته در زمین ویارئال را با پیروزی 3-2 عوض کرده و با ثبت بازگشتی رؤیایی، با یک بازی کمتر همچنان صدرنشین لیگ باقی بماند.

دقیقه '10: شوت تماشایی تریگروس از پشت محوطه با واکنش عالی ناواس که با دست مخالف به سمت توپ شیرجه زد، به کرنر فرستاده شد.

دقیقه '24: ارسال خوب مارسلو از سمت چپ با ضربه سر بنزما از فاصله ای نزدیک همراه شد و در حالیکه به نظر می رسید توپ وارد دروازه شود اما آسنخو با واکنشی عالی توپ را از روی خط دروازه برگشت داد.

دقیقه '29: حمله خطرناک دیگری از سوی میزبان این بار با ضربه زمینی دوس سانتوس همراه شد که توپ در بین راه به کارواخال برخورد کرد و به شکلی خطرناک از کنار دروازه به کرنر رفت. ویارئال بهتر از رئال مادرید بازی کرده بود و حملات زهردار تری داشت و این بار لحظه ای بعد، ارسال توپ از سمت چپ توسط کاستا، در دهانه دروازه با ضربه کاستیخو همراه شد اما توپ به شکلی خطرناک از بالای دروازه ناواس به بیرون رفت.

دقیقه '32: این بار نوبت باکامبو بود که از سمت چپ به محوطه جریمه مادریدی ها نفوذ کرده و اقدام به شوت زنی کند اما ناواس این شوت از زاویه ای بسته را به خوبی برگشت داد.

دقیقه '35: سرخیو آسنخو، دروازه بانی که امسال کمترین گل خورده را در رقابت های لالیگا دارد، به دلیل مصدومیت جای خود را به آندرس فرناندز داد تا شاید اتفاقی تأثیر گذار برای تیم میهمان باشد.

نیمه اول این مسابقه با تساوی 0-0 دو تیم به پایان رسید و تیم زیدان در صورتی که در نیمه دوم هم چنین عملکردی ارائه کند، کار بسیار سختی برای پیروزی در این مسابقه خواهد داشت.

دقیقه '47: حرکت عالی بیل در عرض محوطه ویارئال و پاس خوب او به بنزما، مهاجم فرانسوی را در موقعیت خوب شوت زنی قرار داد اما ضربه آرام این بازیکن از داخل محوطه به راحتی در دستان دروازه بان قرار گرفت.

 دقیقه '50 (1-0)(مانو تریگروس): دروازه رئال مادرید باز هم خارج از خانه باز شد؛ ارسال توپ از سمت راست، ضربه سر کاستیخو رو به بیرون، مقابل پای تریگروس قرار گرفت تا این بازیکن با یک شوت محکم و چکشی دروازه ناواس را باز کند.

 دقیقه '55 (2-0)(سدریک باکامبو): به نظر می رسید دومین شکست متوالی برای تیم زیدان، با از دست رفتن صدرنشینی همراه باشد؛ پاس در عمق برونو در فضای خالی میان دو مدافع رئال مادرید، به باکامبو رسید تا این بازیکن با کمی پیش روی در موقعیت تک به تک دروازه ناواس را برای دومین بار باز کند.

دقیقه '57: کاسمیرو به عنوان اولین تعویضی، جای خود را به ایسکو داد.

دقیقه '60: این بار بدشانسی مانع از باز شدن دروازه ویارئال شد؛ ارسال توپ از سمت راست، داخل محوطه روی پای چپ رونالدو فرود آمد تا ضربه والی این بازیکن به تیر عمودی برخورد کرده و پس از برخورد با دروازه بان مقابل بنزما قرار بگیرد، اما ضربه مهاجم فرانسوی هم با برخورد به مدافع پیش رو، به کرنر رفت.

 دقیقه '64 (2-1)(گرت بیل): بالاخره یکی از گل های خورده جبران شد؛ ارسال کارواخال روی دروازه با ضربه سر ستاره ولزی وارد دروازه فرناندز شد تا فرصت جبران همچنان پیش روی مادریدی ها باشد.

 دقیقه '74 (2-2)(کریستیانو رونالدو): شوت پای چپ زمینی کروس داخل محوطه به دست برونو سوریانو برخورد کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد؛ رونالدو پشت توپ قرار گرفت و با ضربه ای محکم و دقیق دروازه را باز کرد تا حساب کار به تساوی کشیده شود. در صحنه پنالتی، سرمربی تیم ویارئال به دلیل اعتراضات بسیار، از کنار زمین اخراج شد.

دقیقه '77: کریم بنزما که باز هم شب ضعیفی را پشت سر گذاشت، جای خود را به موراتا داد.

 دقیقه '83 (2-3)(آلوارو موراتا): بازگشت رؤیایی رئال مادرید؛ ارسال عالی دیگری از سوی مارسلو، این بار با ضربه سر موراتا و اشتباه فاحش دروازه بان به درون دروازه غلتید تا مهاجم اسپانیایی به کریم بنزما و زیدان، تلنگر دیگری بزند.

دقیقه '88: گرت بیل محض احتیاط در آخرین دقایق بازی جای خود را به لوکاس وازکز داد؛ لحظه ای بعد کرنر ارسالی از سمت راست با ضربه سر چکشی خطرناک راموس با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه '3+90: آخرین خطر جدی مسابقه را هم رئال مادرید ایجاد کرد اما موراتا ارسال زمینی کارواخال به دهانه دروازه را با ضربه ای غیر دقیق و به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون فرستاد و در نهایت رئال مادرید موفق شد با ثبت گلزنی در 43 بازی متوالی، به رکورد بارسلونا و تاریخ اسپانیا برسد.

سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر