منوی اصلی

بیل: قصد ترک مادرید را ندارم؛ تازه دیروز فهمیدم که لوکاکو به منچستر یونایتد پیوسته است!

گرت بیل می گوید هرگز به جدایی از رئال مادرید فکر نکرده و آماده است تا برای کسب جایگاه خود در قهرمان اروپا و اسپانیا بجنگد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بیل در مصاحبه با Marca گفت:

به جدایی از رئال مادرید فکر نکرده ام. می دانم که باز پس گیری جایگاهم سخت است اما برای همین به رئال مادرید آمده ام.

بیل که 4 فصل اخیر را در کنار کریستیانو رونالدو سپری کرده در مورد احتمال جدایی او از رئال مادرید گفت:

چیزی در رسانه ها نخوانده ام. هیچ اطاعی از آنچه رخ می دهد، ندارم. ببینید، من دیروز فهمیدم که روملو لوکاکو به منچستر یونایتد پیوسته است... صادقانه نمی دانم. ما قهرمان می شویم، خوب کار می کنیم، و لازم نیست چیزی را تغییر دهیم.

وقتی از او سؤال شد که آیا انتظار دارد رونالدو بماند، گفت:

خب، باید از خودش سوال کنید.

بیل در مورد کیلیان امباپه، پدیده 18 ساله موناکو که مورد توجه باشگاه رئال مادرید هم قرار گرفته است گفت:

واقعاً بازی های زیادی از او ندیده ام. خیلی فوتبال تماشا نمی کنم اما می دانم که بازیکن خوبی است و اگر بیاید به خاطر فصل فوق العاده ای است که داشته و امیدوارم بتواند به تیم کمک کند.

فصل گذشته، بیل با مصدومیت های متعدد و طولانی مدتی مواجه شد و هر 6 بازی پایانی رقابت های لالیگا را هم از دست داد و در فینال لیگ قهرمانان هم تنها 13 دقیقه بازی کرد. با اینحال، وی در این باره افزود:

بدیهی است که در طول تعطیلات چیز های زیادی انجام نداده ام اما به خوبی بازیابی می کنم. سال گذشته، درد و ناراحتی کار را برای من سخت کرد. سخت تلاش کردم تا بهبود یابم و حالا می توانم در پیش فصل شرکت کنم. راستش را بخواهید، 6 هفته قبل از فینال سخت تلاش کردم تا آماده شوم و حضور روی نیمکت پاداشی برای من بود چون آنقدر تلاش را بیهوده انجام نداده بودم. سخت تلاش کردم، روزی 12 ساعت تمرین تا به فینال برسم و از اینکه دقایقی به میدان رفتم واقعاً لذت بردم. بالا بردن جام قهرمانی مقابل دوستان و خانواده ام باور نکردنی بود. برای فتح تمام عناوین به میدان می رویم و این برنامه ماست، و باور داریم که می توانیم. مطمئنم که به کمی شانس هم نیاز خواهیم داشت.

Read more sports news
از نود" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر