منوی اصلی

کواچیچ کلید انتقال دله الی به رئال مادرید؟

متئو کواچیچ با تلاش خود در این فصل و در غیاب لوکا مودریچ، به خوبی جایگاه ثابتی در ترکیب رئال مادرید پیدا کرده بود اما با بازگشت هموطنش از مصدومیت، او دوباره به روی نیمکت بازگشت و به ندرت فرصت بازی پیدا می کند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در حالیکه در ماه اکتبر و نوامبر مودریچ به دلیل مصدومیت از میادین دور بود، کواچیچ در 8 مسابقه از ابتدا به میدان رفت اما با آغاز سال جدید وی دوباره به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده و از 360 دقیقه بازی ممکن، تنها 16 دقیقه به میدان رفته است. این دقایق نیز تنها در جریان پیروزی 4-1 مقابل ایبار به دست آمد که سرنوشت بازی رقم خورده بود. در دیدار مقابل بتیس، بیلبائو و ناپولی او تنها نظاره گر بود.

حالا بنا به گزارش رسانه های بریتانیایی، تاتنهام قصد دارد در تابستان امسال برای جذب وی اقدام کند. مدیر برنامه های کواچیچ قصد دارد در پایان فصل نشستی با مدیران باشگاه داشته باشد تا در مورد آینده وی بحث کنند، و گفته می شود که رئال مادرید نیز مایل به قبول پیشنهاداتی در حدود 25 میلیون یورو برای هافبک 22 ساله خود باشند. اسپرز مایل است تا 20 میلیون یورو بپردازد و پوچتینو یکی از تحسین کنندگان کواچیچ است.

یکی از احتمالات دیگری که وجود دارد، این است که رئال مادرید برای جذب دله الی، ملی پوش انگلیسی و 19 ساله تاتنهام، کواچیچ را وارد معامله کند؛ الی به تازگی قرارداد خود را تا سال 2022 تمدید کرده است.

Read more sports news
از نود" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر