منوی اصلی

دوربین هوگو قادر به برقراری ارتباط با الکسا است

استارتاپ Hubble در نمایشگاه CES 2017 از دوربین هوشمندی به‌نام Hugo رونمایی کرد.

شرکت هابل دوربین هوشمند جدید خود موسوم به هوگو را معرفی کرد؛ این دوربین قابلیت‌های متنوعی مانند پخش موسیقی و کنترل خانه‌ی هوشمند دارد. هوگو علاوه‌بر اینکه می‌تواند حرکات شما را دنبال کند؛ قابلیت تشخیص حالت روحی‌ را نیز از طریق نگاه به‌ چهره‌تان، دارد. البته قابلیت‌ اخیر با هدف پایش نوزاد توسعه داده شده است. هوگو می‌تواند با تشخیص گریه‌ی نوزاد، شما را آگاه کند، شروع به پخش موسیقی کرده و فن را نیز روشن کند.

دوربین هوشمند هوگو

به‌لطف یکپارچگی هوگو با دستیار صوتی آمازون موسوم به الکسا، شما قادر به دادن فرمان صوتی به این دوربین هوشمند هستید؛ فرمان‌هایی که می‌توانند عملکرد‌هایی مانند تنظیم یادآور یا آلارم باشند.

هوگو حسگر تشخیص حرکت و درگاه کارت حافظه‌ی اس‌دی دارد و قادر به چرخش ۳۶۰ درجه است؛ بنابراین علاوه‌بر پایش نوزاد، می‌توان از آن به‌عنوان دوربین امنیتی منزل نیز استفاده کرد. از آنجایی که هوگو امکان تشخیص چهره را دارد؛ بنابراین می‌تواند اشخاص را از حیوانات تشخیص دهد و بدین ترتیب در زمان تشخیص حرکت حیوان خانگی، به شما هشدار نخواهد داد.

شما می‌توانید ویدیویی به طول ۲۴ ساعت را در فضای ابری شرکت هابل ذخیره کنید؛ اما برای حجم‌های بیشتر، باید مبلغی را به‌صورت ماهانه پرداخت کنید. هوگو از تابستان امسال و با قیمتی بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ دلار روانه‌ی بازار خواهد شد.

تمام مقالات زومیت از نمایشگاه CES 2017 را اینجا بخوانید

با ایوار رویاهایتان را سفر کنید: تور های نوروز ۹۶

از زومیت" بیشتر بخوانید
سفارشی سازی
اخبار محلی از استان؟
حذف مطالب خوانده شده؟
بله خیر